Вівторок, 21.11.2017, 21:14
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Листопад » 18
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з фізики стали:

І місце
- Лободенко Максим – 7 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Кичигіна Анастасія – 8 клас, Хорольська гімназія
- Святенко Катерина – 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
- Мироненко Анна – 7 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Кулик Євген – 7 клас, Хорольська гімназія
- Керекилиця Богдан – 9 клас, Хорольська гімназія
- Мухін Михайло – 10 клас, Хорольська гімназія
- Дорошенко Андрій – 11 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс
- Тоюнда Павло – 11 клас, Староаврамівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце
- Жолубак Галина – 7 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Онищенко Микола – 7 клас, Петракіївський навчально-виховний комплекс
- Носач Вікторія – 7 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступ ... Читати далі »
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 523 | Додав: Lena | Дата: 18.11.2012 | Коментарі (0)

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з української мови та літератури стали:

І місце
- Свічкар Ярослав - 7 клас, Хорольська гімназія
- Кичигіна Анастасія - 8 клас, Хорольська гімназія
- Корна Наталія – 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
- Стовба Олена – 10 клас, Хорольський навчально-виховний комплекс
- Мартюк Олеся - 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
- Мироненко Анна – 7 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Олексюк Анна - 8 клас, Хорольська гімназія
- Бабай Владислава - 9 клас, Хорольська гімназія
- Яременко Катерина – 9 клас, Новоаврамівська гімназія
- Нечта Маргарита – 10 клас Хорольська гімназія
- Монарх Каріна – 10 клас Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Товстошкур Аделіна – 11 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце
- Носач Вікторія – ... Читати далі »
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 793 | Додав: Lena | Дата: 18.11.2012 | Коментарі (0)

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з екології стали:

І місце
- Калашнікова Світлана, 10 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
- Береза Ірина – 11 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце
- Кібенко Катерина – 10 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс
- Лутченко Наталія – 11 клас, Хорольська гімназія
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 346 | Додав: Lena | Дата: 18.11.2012 | Коментарі (0)