Субота, 22.07.2017, 14:37
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Листопад » 18 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
16:28
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з української мови та літератури стали:

І місце
- Свічкар Ярослав - 7 клас, Хорольська гімназія
- Кичигіна Анастасія - 8 клас, Хорольська гімназія
- Корна Наталія – 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
- Стовба Олена – 10 клас, Хорольський навчально-виховний комплекс
- Мартюк Олеся - 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
- Мироненко Анна – 7 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Олексюк Анна - 8 клас, Хорольська гімназія
- Бабай Владислава - 9 клас, Хорольська гімназія
- Яременко Катерина – 9 клас, Новоаврамівська гімназія
- Нечта Маргарита – 10 клас Хорольська гімназія
- Монарх Каріна – 10 клас Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Товстошкур Аделіна – 11 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце
- Носач Вікторія – 7 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Онищенко Микола - 7 клас, Петракіївський навчально-виховний комплекс
- Перекопна Юлія – 8 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Кучер Лучія - 8 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Пшенична Лариса – 8 клас, Новоаврамівська гімназія
- Краснюк Катерина - 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Димнікова Дар’я – 9 клас, Хорольський навчально-виховний комплекс
- Маюренко Артем – 9 клас, Хильківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
- Бурчак Маргарита – 10 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
- Бойко Богдана – 10 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Єрохіна Ольга – 11 клас, Хорольський навчально-виховний комплекс
- Дешева Еліна - 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 778 | Додав: Lena | Рейтинг: 5.0/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]