Вівторок, 21.11.2017, 21:13
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Листопад » 26
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з хімії стали:

І місце
- Мироненко Анна – 7 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Олексюк Анна – 8 клас, Хорольська гімназія
- Вакуленко Дарія – 10 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Пилипенко Ірина – 11 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс

ІІ місце
- Косенко Олександр – 7 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Кучер Лучія – 8 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Косяченко Анна – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Синяговська Катерина – 11 клас, Хорольський навчально-виховний комплекс

ІІІ місце
- Лободенко Максим – 7 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Разумейко Дмитро – 8 клас, Вергунівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
- Бабай Владислава – 9 клас, Хорольс ... Читати далі »
Категорія: Новини РМК | Переглядів: 488 | Додав: Lena | Дата: 26.11.2012 | Коментарі (0)

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з педагогіки та психології стали:

І місце

- Чеберяк Лариса – 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
- Устименко Наталія – 11 клас, Хорольська гімназія
- Костенко Тетяна – 11 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

ІІІ місце
- Лук’яненко Каріна – 11 клас, Хорольська гімназія
Категорія: Новини РМК | Переглядів: 262 | Додав: Lena | Дата: 26.11.2012 | Коментарі (0)

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з географії стали:

І місце

- Гайдур Назар – 8 клас, Новоаврамівська гімназія
- Вакуленко Дарія – 10 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Святенко Катерина – 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
- Кичигіна Анастасія – 8 клас, Хорольська гімназія
- Пшенична Лариса – 8 клас, Новоаврамівська гімназія
- Коханевич Євгеній – 9 клас Петрівський навчально-виховний комплекс
- Зіненко Захар – 10 клас, Хорольська гімназія
- Грищенко Валентин – 11 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце
- Рябухіна Марина – 8 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Колот Катерина – 9 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Гашевська Маргарита – 10 клас, Новоаврамівська гімназія
- Тоюнда Павло – 11 клас, Староаврамівська загальноосв ... Читати далі »
Категорія: Новини РМК | Переглядів: 416 | Додав: Lena | Дата: 26.11.2012 | Коментарі (0)