П`ятниця, 22.09.2017, 18:59
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Листопад » 11
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій стали:
І місце
- Кичигіна Анастасія – 8 клас, Хорольська гімназія
- Савченко Ілля - 8 клас, Хорольська гімназія
- Бова Руслана - 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Мисак Ростислав - 9 клас, Хорольська гімназія
- Мухін Михайло - 10 клас, Хорольська гімназія
- Гвоздик Софія - 10 клас, Хорольська гімназія
- Волошин Владислав - 11 клас, Хорольська гімназія
- Дешева Еліна - 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

ІІ місце
- Крутько Аліна - 8 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Хвостенко Владислав – 8 клас Петракіївський навчально – виховний комплекс
- Труханова Анна - 9 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Маюренко Артем – 9 клас Хильківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
- Домненко Антон - 10 клас, Нов ... Читати далі »
Категорія: Новини РМК | Переглядів: 504 | Додав: Lena | Дата: 11.11.2012 | Коментарі (0)

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з математики стали:

І місце
- Маркелова Маргарита – 6 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
- Лободенко Максим – 7 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Кичигіна Анастасія – 8 клас, Хорольська гімназія
- Семчишина Оксана – 10 клас, Хорольська гімназія
- Святенко Катерина – 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
- Литвиненко Станіслав – 6 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Усков Станіслав -7 клас, Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Пшенична Лариса – 8 клас, Новоаврамівська гімназія
- Брижко Аліна – 9 клас, Хорольська гімназія
- Береза Євгенія – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Брижак Станіслав – 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Турівненко Руслана - 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ ... Читати далі »
Категорія: Новини РМК | Переглядів: 602 | Додав: Lena | Дата: 11.11.2012 | Коментарі (0)