Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації - Позашкільні навчальні заклади
П`ятниця, 09.12.2016, 13:34

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування

Міні-чат

Позашкільні навчальні заклади

Хорольський районний Центр дитячої та юнацької творчості


Директор закладу відмінник освіти України Горбенко Тамара Миколаївна У ЦДЮТ працює 16 різних за профілем гуртків, у яких навчається понад 437 гуртківців.

Педагогічний склад ЦДЮТ:

14 педагогічних працівників, з них:

1 відмінник освіти України,

1 майстер народної творчості

 

Основні напрями роботи

 

1.Гурткова робота

 

п/п

Назва гуртка

Місце проведення занять

П.І.П. керівника гуртка

1.

Вокальний гурток «Дзвіночок»

НВК м.Хорол

Ігнатенко О.В.

2.

Гурток виготовлення сувенірів «Пізнайко»

ХСШ № 3

Лисенко О.А.

3.

Гурток оригамі «Журавлик»

Гімназія м.Хорол

Книжова М.О.

4.

Гурток художньої обробки деревини «Умілець»

ХСШ № 1

Чех І.Ф.

5.

Ляльковий театр «Чарордії» з елементами рукоділля

НВК м.Хорол

Горбенко Т.М.

6.

Гурток «Юніор» (теніс,більярд)

НВК м.Хорол

Кравченко В.В.

7.

Гурток «Соняшник» (ліплення з солоного тіста)

Гімназія м.Хорол

Іщенко Н.О.

8.

Судномодельний гурток «Аврора»

Гімназія м.Хорол

Картавенко О.С.

9.

Хореографічний гурток «Веселка»

НВК м.Хорол

Чмель Л.І.

10.

Клуб «Сходинки»

НВК м.Хорол

Русин Т.І.

11.

Гурток художньої вишивки «Первоцвіт»

Новоаврамівська гімназія

Шепель А.В.

12.

Студія декоративено-ужиткового мистецтва «Вернісаж»

НВК м.Хорол

Музиченко Н.О.

13.

Природничий гурток «Лілея»

ХСШ № 3

Доненко Л.В.

14.

Гурток технічного морделювання «Техносвіт»

НВК м.Хорол

Корнієнко А.Б.

15.

Природничий гурток «Фітодизайн»

Гімназія м.Хорол

Іщенко Н.О.

16.

Гурток технічного морделювання для молодших школярів «Технарик»

Гімназія м.Хорол

Картавенко О.С.

 

2.Інструктивно-методична робота

1. Проведення індивідуальних та колективних форм науково-методичної роботи з педагогічними працівниками.

2. Інформаційне забезпечення педагогічних працівників із проблем позашкільної освіти, педагогіки, психології.

3. Робота методичного об`єднання педагогів – організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району.

4. Засідання творчої групи «Ідилія».

5. Вивчення , узагальнення, пропагування та поширення перспективного педагогічного досвіду: керівника клубу «Сходинки» ЦДЮТ Русин Т.І., педагогів – організаторів Павлик Т.М.  з Вергунівської ЗОШ І-ІІ ступенів; Гридін Л.В. з Петракіївського НВК.

6. Навчальні робочі програми.

7. Картотека періодичних видань по темах.

8. Навчання шкільного активу по категоріях.

9. Дитячі громадські організації та об’єднання.

 

 

 

 

 

3.Організаційно-масова робота

1. Дитячі свята: «Що означає твоє ім’я», «Пригоди в новорічному лісі», «Подорож до Казкової галявини», «Чарівна мелодія весни», «Сміх до сліз» та інші.

2. Вечори відпочинку для старшокласників: „Осінній бал”, „Несподівана зустріч”, „Вечорниці на Маланки.” та інші.

3. Конкурсно-розважальні програми:

«Світ музики», «Козацькі забави», «Весела ігротека», «На Святого Миколая», «Ми мужчини – тато і я»,  «Свято народної гри», гра-шоу «Програй мільйон», «Вітчизну ми захистимо»та інші.

4. Щоденна ігрова програма «Весела перерва».

5. Районний конкурс-огляд-конкурс роботи дружин юних пожежників.

6. Районна гра «Робінзонада».

7. Районний огляд-конкурс роботи загонів юних інспекторів руху.



Платинум-посиденьки для гуртківців ЦДЮТ


Гра-конкурс «Сторінками Конвенції про права дитини»

4.Робота з обдарованими дітьми

1.Індивідуальна та групова робота.

2.Участь у конкурсах та виставках:

1.Всеукраїнська виставка з декоративно-прикладного мистецтва у м. Києві:

- студія декоративно-прикладного мистецтва «Вернісаж» (Музиченко Н.О.)

2.Всеукраїнська виставка-звіт дитячої творчості «Країна майстрів» у м.Києві;

-природничий гурток «Фітодизайн» (Іщенко Н.О.);

- гурток оригамі «Журавлик» (Книжова М.О.);

-гурток «Соняшник» (Іщенко Н.О.).

3.Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Діти за чисту енергію – 2010»

 - гурток технічного моделювання «Техносвіт» (Горбенко Є.В.)

- гурток «Сувенір» (Корнієнко А.Б.)

- природничий гурток «Лілея» (Доненко Л.В.)

4.Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Збережемо вовків!»

- природничий гурток «первоцвіт» (Шепель А.В.)

- природничий гурток «Соняшник» (Іщенко Н.О.)

- природничий гурток «Лілея» (Доненко Л.В.)

- студія декоративно-прикладного мистецтва «Вернісаж», керівник Музиченко Н.О.

5.Міжнародний дитячий екологічний конкурс «Зелена планета»

- природничий гурток «Лілея» (Доненко Л.В.)

- природничий гурток «первоцвіт» (Шепель А.В.)

- природничий гурток «Соняшник» (Іщенко Н.О.)

- студія декоративно-прикладного мистецтва «Вернісаж» (Музиченко Н.О.),

- гурток «Умілець» (Чех І.Ф.)

6.Міжнародний конкурс дитячих малюнків «Життя у лісі»

- природничий гурток «Соняшник» (Іщенко Н.О.)

- студія декоративно-прикладного мистецтва «Вернісаж», керівник Музиченко Н.О.

- гурток «Умілець» (Чех І.Ф.)

- природничий гурток «Лілея» (Доненко Л.В.)

- природничий гурток «первоцвіт» (Шепель А.В.)

7.Міжнародний екологічний конкурс «Світ, зачарований тишею»

- студія декоративно-прикладного мистецтва «Вернісаж» (Музиченко Н.О.),

- гурток «Умілець» (Чех І.Ф.)

- природничий гурток «Лілея» (Доненко Л.В.)

- природничий гурток «первоцвіт» (Шепель А.В.)

- природничий гурток «Соняшник» (Іщенко Н.О.)

8.Обласний конкурс образотворчого мистецтва вихованців позашкільних навчальних закладів «Барвисте перевесло»:

- гурток художньої обробки деревини «Умілець» (Чех І.Ф.);

- студія декоративно-прикладного мистецтва «Вернісаж» (Музиченко Н.О.)

9.Обласний огляд-конкурс серед об’єднань з декоративно-ужиткового мистецтва позашкільних навчальних закладів:

- ляльковий театр «Чародії» з елементами рукоділля (Горбенко Т.М.),

- гурток технічного моделювання «Техносвіт» (Горбенко Є.В.),

- клуб «Сходинки (Русин Т.І).,

- гурток «Сувенір» (Корнієнко А.Б.),

- гурток художньої обробки деревини «Умілець» (Чех І.Ф.).

10.Обласний конкурс з декоративно-ужиткового мистецтва «Зимові фантазії»:

- гурток «Лілея» «Техносвіт» (Доненко Л.В.),

11.Обласні змагання спортивно-технічної творчості з судномоделювання:

- гурток судномоделювання «Аврора» (Картавенко О.С.)

12.Обласний  конкурс «Професія моєї мрії» :

- студія декоративно-прикладного мистецтва «Вернісаж» (Музиченко Н.О.)

13.Районна виставка дитячих виробів у Краєзнавчому музеї м. Хорола:

- гурток «Сувенір» (Корнієнко А.Б.),

- гурток художньої обробки деревини «Умілець» (Чех І.Ф.)

- гурток технічного моделювання «Техносвіт»  (Горбенко Є.В.),

- клуб «Сходинки» (Русин Т.І.),

- ляльковий театр «Чародії» з елементами рукоділля (Горбенко Т.М.).

14.Персональна виставка керівника гуртка декоративно-прикладного мистецтва Чеха І.Ф. у м. Полтаві, м. Києві.


Виставка виробів у Хорольському краєзнавчому музеї

5.Робота з учнями з девіантною поведінкою

1.Залучення до гурткової роботи.

2.Робота керівників-наставників.

3.Спільна робота з класними керівниками, батьками.

4.Співпраця з дитячою кримінальною міліцією у справах неповнолітніх, службою у справах дітей щодо профілактики злочинності, правопорушень, бездоглядності серед неповнолітніх та шляхи їх запобігання.

6.Оздоровча робота

1.Табір з денним перебуванням «Капітошка» гуртківців ЦДЮТ.


Зустріч з капітаном-лейтенантом запасу Скоком Аркадієм Йосиповичем