Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики - 18 Листопада 2012 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
Неділя, 11.12.2016, 11:56
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Листопад » 18 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
17:47
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з фізики стали:

І місце
- Лободенко Максим – 7 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Кичигіна Анастасія – 8 клас, Хорольська гімназія
- Святенко Катерина – 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
- Мироненко Анна – 7 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Кулик Євген – 7 клас, Хорольська гімназія
- Керекилиця Богдан – 9 клас, Хорольська гімназія
- Мухін Михайло – 10 клас, Хорольська гімназія
- Дорошенко Андрій – 11 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс
- Тоюнда Павло – 11 клас, Староаврамівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце
- Жолубак Галина – 7 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Онищенко Микола – 7 клас, Петракіївський навчально-виховний комплекс
- Носач Вікторія – 7 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Олексенко Сергій – 7 клас, Староаврамівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Чігер Владислав – 8 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
- Шевчуга Тетяна – 8 клас, Хорольська гімназія
- Олексюк Анна – 8 клас, Хорольська гімназія
- Яцун Олександра – 8 клас, Хорольська гімназія
- Перхун Сергій – 9 клас, Хорольська гімназія
- Нор Неля – 9 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Семчишена Оксана – 10 клас, Хорольська гімназія
- Чех Лілія – 10 клас, Хорольський навчально-виховний комплекс
- Брижак Станіслав – 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Денисенко Сергій – 11 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Кирилюк Микола – 11 клас, Новоаврамівська гімназія
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 485 | Додав: Lena | Рейтинг: 5.0/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]