Четвер, 17.08.2017, 19:22
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Листопад » 30 » Підсумки мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Підсумки мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
11:49

І місце

5 клас -  Бондаренко Марина   – Хорольська гімназія (учитель Зуб Л.К.)

6 клас – Джадан Валентина  -     Хорольська гімназія (учитель Нечта Н.А)

7 клас – Мироненко Анна –       Покровськобагачанська ЗОШ (учитель  ТкаченкоО.Г.)

8 клас – Гунько В’ячеслав –     Хорольська спеціалізована школа №1 (учитель Ларіоненко Л.І.)

9 клас  -Бабай Владислава –    Хорольська гімназія (учитель Старчик Л.М.)

10 клас – Стовба Олена –         Хорольський НВК (учитель Рябенко С.М)

11 клас – Дешева Еліна –         Хорольська спеціалізована школа №1 (учитель Шалун Л.О.)

 

ІІ місце

 

5 клас – Микитенко Ольга – Хорольська гімназія (учитель Бриненко Н.М.)

6 клас – Волошин Данило –  Новоаврамівська гімназія ( учитель Лозенко Н.О.)

7 клас – Цилюрик Аліна –    Мусіївська ЗОШ (учитель Гнаток О.В.)

8 клас – Синягівська Аліна –Вишняківська ЗОШ (учитель Артеменко І.В.)

9 клас – Канівська Ольга –   Староаврамівська ЗОШ (учитель Матвєєва Т.І.)

10 клас –Монарх Каріна-      Вишняківська ЗОШ (учитель Цівина Л.Г.)

11 клас – Мартюк Олеся –    Хорольська гімназія (учитель Манжос В.М.)

 

 

ІІІ місце

 

5 клас – Бибик Альбіна –     Хорольська спеціалізована школа №1 (учитель Лемешко М.В.)

5 клас – Мацегор Дарія –     Хорольська гімназія (учитель Бриненко Н.М.)

6 клас – Радченко Ігор –      Штомпелівська ЗОШ (учитель Лемешко Г.І.)

7 клас – Вовк Марія  -         Хорольська гімназія (учитель Зуб Л.К.)

8 клас – Горшкова Анна –  Ялосовецька ЗОШ ( учитель Широкоступ Л.Ю.)

9 клас – Русакова Анастасія  –Новоіванівська ЗОШ (учитель Квітка О.І.)

10 клас-Ковальчук Марина – Мусіївська ЗОШ (учитель Кісельова С.І.)

11 клас – Сапа Ірина –        Ялосовецька ЗОШ (учитель Качан Т.В.)

Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 416 | Додав: Angelika | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]