Календар новин |
---|
« Квітень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
|
Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 46 47 »
Категорія: Новини РМК |
Переглядів: 787 |
Додав: Adm2 |
Дата: 10.01.2014
|
ПЛАН ЗАХОДІВ
відділу освіти, молоді
та спорту Хорольської районної державної
...
Читати далі »
|
25 грудня 2013 року
відбулась колегія відділу освіти, молоді та спорту Хорольської
райдержадміністрації, яка пройшла під головуванням начальника Потерайло Ірини Миколаївни.
...
Читати далі »
|
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з правознавства стали:
І місце Гайдур Назар – 9 клас, Новоаврамівська гімназія Брижко Євгенія – 10 клас, Хорольська гімназія Вакуленко Дарія – 11 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІ місце Рябухіна Марина – 9 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Джалдасова Анастасія – 9 клас, Хорольська гімназія Нерода Вікторія – 10 клас, Ялосовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мілевська Марина – 11 клас, Хорольська гімназія
ІІІ місце Мартьян Марія – 9 клас, Хорольська гімназія Синяговський Олег – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Ярмола Микола – 11 клас, Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
|
СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ В ГОСТІ ДО ДІТВОРИ
19
грудня в Україні відзначають день Святого Миколая, одне з улюблених свят
української дітвори.
...
Читати далі »
|
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з англійської мови стали:
І місце Монарх Каріна – 11 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тур Альона – 10 клас, Хорольська гімназія Стогній Олена – 9 клас, Хорольська гімназія Носач Вікторія – 8 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІ місце Зіненко Захар – 11 клас, Хорольська гімназія Нечта Маргарита – 11 клас, Хорольська гімназія Бабай Владислава – 10 клас, Хорольська гімназія Стоян Ігор – 10 клас, Хорольська гімназія Чігер Владислав – 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Кичигіна Анастасія – 9 клас, Хорольська гімназія Косенко Олександр – 8 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Свічкар Ярослав – 8 клас, Хорольська гімназія
ІІІ місце Мухін Михайло – 11 клас, Хорольська гімназія Вакуленко Владис
...
Читати далі »
|
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з української мови та літератури стали:
Відділення наук про Землю Секція геологія, геохімія та мінералогія І місце Вакуленко Дарія – 11 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Відділення наук про Землю Секція гідрологія І місце Жабран Ілля – 11 клас, Хорольська гімназія
Відділення наук про Землю Секція гідрологія ІІ місце Крутько Каріна – 10 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Відділення історії Секція історичне краєзнавство І місце Олексюк Владислав – 11 клас, Хорольська гімназія ІІ місце Скляренко Андрій – 11 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс Ковальчук Марина – 11 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Відділення історії Секція історія України ІІ місц
...
Читати далі »
|
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з української мови та літератури стали:
І місце Волошин Данило – 7 клас, Новоаврамівська гімназія Остапенко Оксана – 8 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Олексюк Анна – 9 клас, Хорольська гімназія Краснюк Катерина – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Стовба Олена – 11 клас Хорольський навчально-виховний комплекс
ІІ місце Мироненко Віталіна – 7 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Перетяка Богдан – 8 клас, Трубайцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кичигіна Анастасія – 9 клас, Хорольська гімназія Бабай Владислава – 10 клас, Хорольська гімназія Нечта Маргарита – 11 клас, Хорольська гімназія Дерев’янко Юлія - 11 клас, Новоаврамівська гімназія
ІІІ місце Миколенко Юлія – 7 клас, Староаврамівська загальноосвітня школа І-
...
Читати далі »
|
Категорія: Новини РМК |
Переглядів: 672 |
Додав: Adm2 |
Дата: 16.12.2013
|
13 грудня 2013 року на базі Хорольської
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 було проведено районний семінар – практикум вихователів групи
продовженого дня на
...
Читати далі »
Категорія: Новини РМК |
Переглядів: 805 |
Додав: Adm2 |
Дата: 16.12.2013
|
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту стали:
І місце Чех Лілія – 11 клас Хорольський навчально-виховний комплекс Олексюк Владислав – 11 клас, Хорольська гімназія ІІ місце Ярошенко Катерина – 11 клас, Хорольська гімназія Юровський Владислав – 11 клас, Хорольська гімназія Кохан Сергій – 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 ІІІ місце Керекилиця Людмила – 11 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сафонов Олександр – 11 клас Хорольський навчально-виховний комплекс
|
Категорія: Новини РМК |
Переглядів: 663 |
Додав: Adm2 |
Дата: 16.12.2013
|
11 грудня 2013 року на базі Покровськобагачанської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний практичний семінар
учителів, що викладають факультативний курс „Захисти себе від ВІЛ" та
керівників гуртків. Під час семінару присутні учителі взяли участь у спільному
з учнями 10 класу тренінгу „Налагоджуємо рівноправні стосунки". Підготувала та
провела тренінг учитель основ здоров’я Мусієнко Ірина Владиславівна.
В рамках семінару проведено тренінгові заняття з
учителями біології по проекту „Маршрут безпеки", за яким підготовлено
п’ятнадцять інструкторів. Інтерактивний профілактичний освітній
інструмент з питань репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ
„Маршрут безпеки" містить повний методичний комплект і передається по черзі у
загальноос
...
Читати далі »
|
|