Пісумки конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН - 18 Грудня 2013 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
П`ятниця, 02.12.2016, 21:47
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Грудень » 18 » Пісумки конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
Пісумки конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
17:29
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з української мови та літератури стали:

Відділення наук про Землю
Секція геологія, геохімія та мінералогія
І місце
Вакуленко Дарія – 11 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення наук про Землю
Секція гідрологія
І місце
Жабран Ілля – 11 клас, Хорольська гімназія

Відділення наук про Землю
Секція гідрологія
ІІ місце
Крутько Каріна – 10 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення історії
Секція історичне краєзнавство
І місце
Олексюк Владислав – 11 клас, Хорольська гімназія
ІІ місце
Скляренко Андрій – 11 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс
Ковальчук Марина – 11 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення історії
Секція історія України
ІІ місце
Гайдученко Марина – 10 клас, Хорольська гімназія
Ковальчук Марина – 11 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення історії
Секція етнологія
І місце
Стогній Олена – 9 клас, Хорольська гімназія
ІІ місце
Нор Неля – 10 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення філософії та суспільствознавства
Секція теологія, релігієзнавство та історія релігії
І місце
Аксеніченко Аліна – 10 клас, Хорольська гімназія
ІІ місце
Мироненко Анна – 8 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Ватінян Ануш – 11 клас, Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення філософії та суспільствознавства
Секція правознавство
І місце
Рябухіна Марина – 9 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення філософії та суспільствознавства
Секція педагогіка
ІІ місце
Тимченко Олена – 11 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення філософії та суспільствознавства
Секція філософія
ІІ місце
Шевченко Анастасія – 11 клас, Хорольський навчально-виховний комплекс

Відділення філософії та суспільствознавства
Секція журналістика
ІІ місце
Кібенко Катерина – 11 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс
ІІІ місце
Рубан Юлія – 10 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення хімії та біології
Секція психологія
І місце
Кичигіна Анастасія – 9 клас, Хорольська гімназія
ІІ місце
Гордієнко Олександр – 11 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс
ІІІ місце
Кірій Єлизавета – 9 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення хімії та біології
Секція хімія
І місце
Бибик Інна – 9 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІ місце
Анохіна Оксана – 9 клас, Хорольський навчально-виховний комплекс

Відділення хімії та біології
Секція біологія людини
ІІІ місце
Панченко Юлія – 11 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення хімії та біології
Секція медицина
ІІ місце
Виговська Дарія – 11 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
ІІІ місце
Орловський Олексій – 10 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Відділення хімії та біології
Секція валеологія
ІІ місце
Мироненко Станіслав – 10 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Литвиненко Каріна – 10 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс

Відділення хімії та біології
Секція зоологія, ботаніка
І місце
Зуб Каріна – 10 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
ІІ місце
Звірко Яна – 10 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення екології та аграрних наук
Секція екологія
І місце
Жабран Ілля – 11 клас, Хорольська гімназія
ІІ місце
Шкрьобка Артем – 11 клас, Староаврамівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Коневська Вікторія – 10 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення екології та аграрних наук
Секція охорона довкілля та раціональне природокористування
І місце
Калашнікова Світлана – 11 клас, Хорольська гімназія
ІІІ місце
Граб Тетяна – 11 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення екології та аграрних наук
Секція агрономія
ІІ місце
Вакуленко Юрій – 9 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Бажан Сергій – 10 клас, Ялосовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення екології та аграрних наук
Секція лісознавство
ІІ місце
Баган Марта – 9 клас, Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Відділення математика
Секція математика

І місце
Краснюк Катерина – 10 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
ІІ місце
Семчишена Оксана – 11 клас Хорольська гімназія
Береза Євгенія – 11 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
ІІІ місце
Бурчак Маргарита – 10 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
Бабай Владислава – 10 клас Хорольська гімназія
Брижко Євгенія – 10 клас Хорольська гімназія

Відділення математика
Секція прикладна математика

ІІІ місце
Губа Інна – 11 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення фізика та астрономія
Секція теоретична фізика
І місце
Мисюра Марина – 11 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
ІІ місце
Пащенко Лілія – 11 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Вакуленко Дарія – 11 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення фізика та астрономія
Секція експериментальна фізика
І місце
Московченко Євгеній – 9 клас Хорольська гімназія
ІІ місце
Бровко Ілона – 11 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Брижко Євгенія – 10 клас Хорольська гімназія
ІІІ місце
Семчишена Оксана – 11 клас Хорольська гімназія

Відділення фізика та астрономія
Секція астрономія та астрофізика
ІІ місце
Мисюра Марина – 11 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
ІІІ місце
Соломка Сергій – 11 клас, Ялосовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення економіки
Секція мікро та макроекономіка
І місце
Покас Юлія – 11 клас Хорольська гімназія
ІІ місце
Яременчук Оксана – 11 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Нерода Вікторія – 10 клас, Ялосовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення комп’ютерні науки
Секція Інтернет технології та Web-дизайн
І місце
Косяченко Анна – 11 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
ІІ місце
Пащенко Лілія – 11 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення комп’ютерні науки
Секція мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
І місце
Стеценко Михайло – 11 клас, Петракіївський навчально-виховний комплекс

Відділення комп’ютерні науки
Секція безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
І місце
Махно Антон – 8 клас, Хильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення технічних наук
Секція технологічні процеси та перспективні технології

ІІ місце
Труханова Анна –10 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення мовознавства
Секція українська мова
ІІ місце
Скороход Марина – 11 клас, Хорольський навчально-виховний комплекс
ІІІ місце
Демченко Ілона – 11 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

Відділення мовознавства
Секція англійська мова
І місце
Тур Альона – 10 клас, Хорольська гімназія
ІІ місце
Вакуленко Владислава – 11 клас Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Монарх Каріна – 11 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Махно Антон – 8 клас, Хильківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Перетяка Богдан – 8 клас, Трубайцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Лисенко Лілія – 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

Відділення мовознавства
Секція німецька мова
ІІІ місце
Барило Едуард – 8 клас, Грушинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція фольклористика
ІІ місце
Манжос Станіслав – 11 клас, Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Таращенко Анастасія – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція українська література
ІІ місце
Пшенична Лариса – 9 клас, Новоаврамівська гімназія
ІІІ місце
Кібець Таміла – 10 клас, Новоаврамівська гімназія

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція літературна творчість
ІІ місце
Шинкаренко Альона – 9 клас, Хильківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція мистецтвознавство
ІІ місце
Ярош Анастасія – 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
ІІІ місце
Сапа Юлія – 9 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція світова література
І місце
Стовба Олена – 11 клас, Хорольський навчально-виховний комплекс
ІІ місце
Кібенко Катерина – 11 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс
ІІІ місце
Ликов Валентин – 9 клас, Хорольська гімназія
Майданюк Наталія – 8 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція російська література
ІІ місце
Рожнова Сніжана – 10 клас, Петракіївський навчально-виховний комплекс
Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 306 | Додав: Lena | Рейтинг: 5.0/3 |
Всього коментарів: 1
1  
applause applause applause applause applause flower flower flower flower flower

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]