Середа, 22.11.2017, 13:10
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Грудень » 29
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з історії стали:

І місце
- Наріжній Борис – 8 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ступенів №3
- Березенко Катерина – 9 клас, Хорольська гімназія
- Плетньов Юрій - 10 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ступенів №1

ІІ місце
- Волиніна Анжела - 8 клас, Новоаврамівська гімназія
- Мащенко Ганна – 9 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ступенів №1
- Тоюнда Павло – 10 клас, Староаврамівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Василенко Євгенія – 11 клас, Новоаврамівська гімназія
- Шовгеня Ірина – 11 клас, Староаврамівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
- Корна Наталія – 8 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ступенів №3
- Вакуленко Дарія - 9 клас, Покровськобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Сапа Маргарита – 10 клас Ялосовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Мартюк Денис - 11 клас, Покровськобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Категорія: Новини РМК | Переглядів: 403 | Додав: Lena | Дата: 29.12.2011 | Коментарі (0)

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з фізики стали:

І місце
- Кичигіна Анастасія – 7 клас, Хорольська гімназія
- Святенко Катерина – 10 клас, Хорольська гімназія
ІІ місце
- Чігер Владислав - 7 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ступенів №3
- Луцай Ярослав – 8 клас, Вишняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Вакуленко Дарія – 9 клас, Покровськобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Дорошенко Андрій – 10 клас, Петрівський НВК
- Бова Андрій – 11 клас, Хорольська гімназія
ІІІ місце
- Яцун Олександра – 7 клас, Хорольська гімназія
- Перекопна Юлія - 7 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ступенів №1
- Тендора Руслан – 8 клас, Хорольська гімназія
- Нор Неля – 8 клас, Мусіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Зуб Каріна – 8 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ступенів №1
- Мащенко Ганна - 9 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ступенів №1
- Кирилюк Микола - 10 клас, Новоаврамівська гімназія
- Устименко Вітал ... Читати далі »
Категорія: Новини РМК | Переглядів: 391 | Додав: Lena | Дата: 29.12.2011 | Коментарі (0)

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з російської мови та літератури стали:

І місце
- Дешева Еліна – 10 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ступенів №1
ІІ місце
- Шевченко Анастасія - 9 клас, Хорльський НВК
- Яцун Анастасія – 8 клас, Хорольська гімназія
- Герус Дарія - 11 клас, Хорольська гімназія
ІІІ місце
- Пилипенко Ірина – 10 клас, Петрівський НВК
- Юрченко Ольга – 11 клас, Хорольська гімназія
Категорія: Новини РМК | Переглядів: 358 | Додав: Lena | Дата: 29.12.2011 | Коментарі (0)