Вітаємо переможців і призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України - 16 Грудня 2010 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
П`ятниця, 02.12.2016, 21:49
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Грудень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2010 » Грудень » 16 » Вітаємо переможців і призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
Вітаємо переможців і призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
10:54
Секція: історія України
І місце
Одинець Валерія – учениця 11 класу Хорольської гімназії
ІІ місце
Устименко Віталій – учень 10 класу Хорольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
ІІІ місце
Гусинська Людмила – учениця 11 класу Березняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Секція: релігієзнавство та історія релігії
І місце
Мельниченко Дарина – учениця 11 класу Староаврамівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Секція: географія та ландшафтознавство
І місце
Брижак Станіслав – учень 9 класу Хорольської СШ І-ІІІ ступенів №1
ІІ місце
Василенко Євгенія – учениця 10 класу Новоаврамівської гімназії
ІІІ місце
Тур Марина – учениця 9 класу Хорольської гімназії

Секція: історичне краєзнавство
І місце
Мартюк Дарина – учениця 10 класу Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІ місце
Василенко Руслан – учень 11 класу Хорольської гімназії
ІІІ місце
Ганджа Анжеліка – учениця 10 класу Ялосовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Секція: етнологія
ІІ місце
Денисенко Віктор – учень 10 класу Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Одарченко Лілія – учениця 10 класу Хорольської СШ І-ІІІ ступенів №1

Секція: права
І місце
Редька Олександра – учениця 10 класу Хорольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Секція: біологія, підсекція: ботаніка і зоологія

І місце
Коневський Владислав – учень 9 класу Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІ місце
Жиденко Катерина – учениця 9 класу Хорольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
ІІІ місце
Кріпак Станіслав – учень 9 класу Новоіванівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Секція: психологія

І місце
Дем’яненко Ірина – учениця 11 класу Хорольської гімназії
ІІ місце
Карпова Юлія – учениця 11 класу Хорольської гімназії
Корольова Каріна – учениця 10 класу Хорольської СШ І-ІІІ ступенів №3
ІІІ місце
Кібець Марина – учениця 11 класу Новоаврамівської гімназії

Секція: екологія, підсекція: екологія
І місце
Біленко Оксана – учениця 10 класу Хорольської гімназії
ІІ місце
Редька Олександра – учениця 10 класу Хорольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
ІІІ місце
Кайдан Дарина – учениця 11 класу Трубайцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Секція: екологія, підсекція: охорона довкілля
та раціональне природокористування
І місце
Мартюк Денис – учень 10 класу Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІ місце
Рубан Наталія – учениця 11 класу Шишаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Секція: медицина
І місце
Ярошенко Ярослав – учень 10 класу Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІ місце
Курилюк Ірина – учениця 11 класу Хорольської гімназії
ІІІ місце
Романенко Ірина – учениця 11 класу Петрівського НВК

Секція: хімія
І місце
Жиденко Катерина – учениця 9 класу Хорольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
ІІ місце
Мартюк Сергій – учень 11 класу Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Погоріла Людмила - учениця 11 класу Петрівського НВК
ІІІ місце
Мартюк Денис – учень 10 класу Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Поздняков Андрій - учень 11 класу Петрівського НВК

Секція: аграрних наук
І місце
Новосад Євген – учень 11 класу Петрівського НВК

Секція: українська література
ІІ місце
Святенко Катерина - учениця 9 класу Хорольської гімназії
Мартюк Олеся – учениця 9 класу Хорольської гімназії
ІІІ місце
Масько Віталій – учень 10 класу Хорольської СШ І-ІІІ ступенів №3
Довганинець Тетяна - учениця 11 класу Мусіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Секція: українська мова
І місце
Гавриленко Ярослава – учениця 11 класу Новоаврамівська гімназії
ІІ місце
Манжос Лариса - учениця 10 класу Хорольської гімназії
Бондаренко Тетяна – учениця 11 Хорольської гімназії
ІІІ місце
Салогуб Катерина – учениця 11 Петракіївського НВК
Радчишина Аліна - учениця 9 класу Хорольської СШ І-ІІІ ступенів №3

Секція: зарубіжна література
І місце
Дворнікова Яна – учениця 11 класу Хорольської гімназії
ІІ місце
Манжос Лариса - учениця 10 класу Хорольської гімназії
ІІІ місце
Магденко Юлія – учениця 9 Хорольської гімназії

Секція: англійська мова
ІІ місце
Голобородько Юлія - учениця 9 класу Хорольської гімназії
Демиденко Анастасія – учениця 10 класу Хорольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
ІІІ місце
Галата Оксана – учениця 11 класу Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Птушко Дар’я - учениця 9 класу Хорольської СШ І-ІІІ ступенів №3

Секція: німецька мова
ІІ місце
Масляна Анастасія – учениця 11 класу Староаврамівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Секція: мистецтвознавство
ІІ місце
Крутько Едуард – учень 9 класу Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Секція: літературна творчість
ІІ місце
Бабич Юлія – учениця 9 класу Хорольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Секція: фольклористика
ІІ місце
Кошка Марія – учениця 11 класу Петрівського НВК

Секція: математика, підсекція: прикладна математика
І місце
Турів ненко Руслана – учениця 9 класу Хорольської гімназії
ІІ місце
Савченко Едуард - учень 10 класу Новоаврамівської гімназії
ІІІ місце
Ващенко Валерія – учениця 11 класу Хорольської гімназії

Секція: фізика, підсекція: експериментальна фізика
ІІ місце
Ковальчук Анна - учениця 11 класу Хорольської гімназії
ІІІ місце
Логвиненко Владислав – учень 9 класу Хильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Секція: фізика, підсекція: теоретична фізика
ІІ місце
Тимченко Сергій - учень 11 класу Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Потерайло Олександр – учень 11 класу Петракіївського НВК

Секція: інформатика та обчислювальна техніка,
підсекція: технології програмування
ІІ місце
Вовк Артур - учень 10 класу Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Ярошенко Ярослав – учень 10 класу Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Категорія: Новини РМК | Переглядів: 390 | Додав: Lena | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]