Підсумки районної олімпіади з трудового навчання - 14 Листопада 2010 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
П`ятниця, 02.12.2016, 21:47
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2010 » Листопад » 14 » Підсумки районної олімпіади з трудового навчання
Підсумки районної олімпіади з трудового навчання
14:09
14 листопада 2010 року в приміщенні Хорольської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.
Особливо хочеться відзначити талант юних майстрів. Їх вироби гідні конкурувати з роботами визнаних митців. Наскільки довершеними і витонченими, оригінальними і привабливими вони були, містили елементи новизни та неординарності.
Згідно з рішенням журі, переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання стали -
І місце:

-Береза Євгенія - 8 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ст. №1
- Дешева Еліна - 9 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ст. №1
- Губрієнко Наталія - 10 клас, Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
- Бойко Аліна - 11 клас, Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
- Зінченко Денис - 8 клас, Хильківська ЗОШ І-ІІІ ст.
- Стовба Владислав - 9 клас, Петрівський НВК
- Бова Андрій - 10 клас, Хорольська гімназія
- Горевий Роман – 11 клас, Трубайцівська ЗОШ

ІІ місце:
- Пунько Альбіна - 8 клас, Хорольська гімназія
- Головенко Катерина - 9 клас, Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
- Олексенко Анастасія - 10 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ст. №3
- Криненко Владислав - 8 клас, Штомпелівська ЗОШ І-ІІІ ст.
- Грищенко Валентин - 9 клас, Штомпелівська ЗОШ І-ІІІ ст.
- Педина Ігор - 10 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ст. №3
- Новосад Євгеній - 11 клас, Петрівський НВК.
- Потерайло Олександр – Петракіївський НВК

ІІІ місце:
- Мисюра Марина – 8 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ст. №3
- Радчишина Аліна - 9 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ст. №3
- Лисенко Аліна - 10 клас, Хорольська СШ І-ІІІ ст. №3
- Кузуб Тарас - 8 клас, Петрівський НВК.
- Сапа Антон - 9клас, Покровобагачанська ЗОШ І-ІІІ ст.
- Логвиненко Владислав - 10 клас, Хильківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Категорія: Новини РМК | Переглядів: 546 | Додав: Lena | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]