Підсумки конкурсу з української мови імені Петра Яцика - 3 Грудня 2012 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
Вівторок, 06.12.2016, 19:50
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Грудень » 3 » Підсумки конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Підсумки конкурсу з української мови імені Петра Яцика
12:37

Підсумки   конкурсу

 з української мови імені Петра Яцика

 

Згідно з рішенням журі, переможцями у 2012-2013 навчальному році стали:

І місце

 

Лебідько Єлизавета – учениця 3 класу Хорольської гімназії (учитель Синяговська Ю.В.)

Масенко Ярослав – учень 4 класу Хорольської гімназії (учитель Жиленко Д.І.)

Ільїнна Анастасія – учениця 5 класу Хорольської гімназії (учитель Бриненко Н.М.)

Горьова Вікторія -  учениця 6 класу Ялосовецької ЗОШ (учитель Широкоступ Л.Ю.)

Остапенко Оксана, - учениця 7 класу Хорольської спеціалізованої школи №3 (учитель Солоха Л.М.)

Яцун Олександра – учениця 8 класу Хорольської гімназії (учитель Кулик Т.В.)

Бабай Владислава – учениця 9 класу Хорольської гімназії (учитель Старчик Л.М.)

Шевченко Анастасія –учениця 10 класу Хорольського НВК (учитель Рябенко С.М.)

Мартюк Олеся – учениця 11 класу Хорольської гімназії (учитель Манжос В.М.)

 

 

ІІ місце

 

Шмигова Юлія – учениця 3 класу Хорольської спеціалізованої школи №1 (учитель Данилейко Г.А.)

Чемерис Карина – учениця 4 класу Хорольської спеціалізованої школи №1 (учитель  Кузуб Л.С.)

Ісупов Владислав – учень 5 класу Вишняківської ЗОШ (учитель Цівина Л.Г.)

Андрущенко Юлія – учениця 6 класу Хорольської спеціалізованої школи №1

                 ( учитель Шалун Л.О.)

Косенко Олександр – учень 7 класу Хорольської спеціалізованої школи №1 (учитель Ларіоненко Л.І.)

Вакуленко Юрій –учень 8 класу Покровськобагачанської ЗОШ (учитель Ткаченко О.Г.)

Зуб Каріна – учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи №1 (учитель Ларіоненко Л.І.)

Монарх Каріна – учениця 10 класу Вишняківської ЗОШ (учитель Цівина Л.Г.)

Єрохіна Ольга – учениця 11 класу Хорольського НВК (учитель Рябенко С.М.)

 

 

 

ІІІ місце

 

Бочарова Крістіна – учениця 3 класу Хорольської спеціалізованої школи №3 (учитель Фесенко С.В.)

Вакуленко Катерина – учениця 4 класу Новоаврамівської гімназії (учитель Бордюк С.І.)

Бибик Альбіна – учениця 5 класу Хорольської спеціалізованої школи №1 (учитель Лемешко М.В.)

Детюченко Вікторія – учениця 6 класу Хорольського НВК (учитель

                  Рябенко С.М.)

Мироненко Анна – учениця 7 класу Покровськобагачанської ЗОШ (учитель Ткаченко О.Г.)

Гунько В’ячеслав – учень Хорольської спеціалізованої школи №1 (учитель Ларіоненко Л.І.)

Корна Наталія –учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи №3 (учитель Господинько І.Г.)

Зіненко Захар –учень 10 класу Хорольської гімназії (учитель Кулик Т.В.)

Сивовол Таїсія – учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи №1 (учитель Шалун Л.О.)

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 681 | Додав: Adm2 | Рейтинг: 3.7/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]