Олімпіада з трудового навчання - 9 Грудня 2013 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
П`ятниця, 09.12.2016, 13:35
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Грудень » 9 » Олімпіада з трудового навчання
Олімпіада з трудового навчання
11:09
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з трудового навчання стали:

І місце
Усик Дарина – 8 клас, Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Махно Антон – 8 клас, Хильківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Олексюк Анна – 9 клас, Хорольська гімназія
Савченко Ілля – 9 клас, Хорольська гімназія
Труханова Анна – 10 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Тендора Руслан – 10 клас, Хорольська гімназія
Кузуб Вікторія – 11 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Мухін Михайло – 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
Греян Ані – 8 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Клименко Владислав – 8 клас, Хорольська гімназія
Кірій Єлизавета – 9 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Гайдур Назар – 9 клас, Новоаврамівська гімназія
Бова Руслана – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Наріжний Борис – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
Тимченко Олена – 11 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Звірко Олександр – 11 клас, Новоаврамівська гімназія

ІІІ місце
Русак Таїсія – 8 клас, Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Хоменко Олександр – 8 клас, Новоаврамівська гімназія
Масько Анастасія – 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Бибченко Владислав – 9 клас, Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Лемтюгова Карина – 10 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Вовк Віктор – 10 клас, Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Косяченко Анна – 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Дем’яненко Володимир – 11 клас, Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Стеценко Михайло – 11 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс
Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 324 | Додав: Lena | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]