Олімпіада з інформаційних технологій 2013 - 25 Листопада 2013 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
Неділя, 11.12.2016, 11:51
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Листопад » 25 » Олімпіада з інформаційних технологій 2013
Олімпіада з інформаційних технологій 2013
15:22
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з інформаційних технологій стали:

І місце
Зіненко Захар – 11 клас, Хорольська гімназія
Нерода Вікторія – 10 клас, Ялосовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кичигіна Анастасія – 9 клас, Хорольська гімназія
Данилейко Артем – 8 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІ місце
Косяченко Анна – 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Бурчак Маргарита – 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
Шуть Віктор – 10 клас Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Крупнов Андрій – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
Куліш Леонід – 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Махно Антон – 8 клас, Хильківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

ІІІ місце
Сельвіч Катерина – 11 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Береза Євгенія– 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
Стеценко Михайло – 11 клас Петракіївський навчально-виховний комплекс
Проскурня Олексій – 10 клас Хорольський навчально-виховний комплекс
Яременко Катерина – 10 клас Новоаврамівська гімназія
Івахненко Олексій – Хорольський міжрегіональний центр
Кібець Каріна – 9 клас Новоаврамівська гімназія
Кірій Єлизавета – 9 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Якименко Вячеслав – 9 клас, Вергунівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Майданюк Наталія – 8 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 369 | Додав: Lena | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]