ХХІІ-ий конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в затишних стінах Хорольської гімназії - 21 Грудня 2012 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
Четвер, 08.12.2016, 02:12
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Грудень » 21 » ХХІІ-ий конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в затишних стінах Хорольської гімназії
ХХІІ-ий конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в затишних стінах Хорольської гімназії
12:14

Згідно з рішенням журі переможцями та призерами районного  конкурсу-захисту стали

Відділення: Математики

Секція – математика

І місце

Турівненко Руслана – учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Гудзь Л.В.)

ІІ місце

Красножон Аліна –  учениця 11 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Жолубак Т.В.)

Семчишена Оксана – учениця 10 класу Хорольської гімназії (науковий керівник Крят В.М.)

ІІІ місце

Бабай Владислава – учениця 9 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Плема Я.В.)

Бурчак Маргарита – учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 (науковий керівник – Устименко А.К.)

Відділення: Фізики і астрономії

Секція – фізика, підсекція – теоретична фізика

ІІ місце

Петраш Каріна – учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 (науковий керівник – Таращенко Т.М.)

ІІІ місце

Пащенко Лілія – учениця 10 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Жолубак В.І.)

Секція – фізика, підсекція – експериментальна фізика

І місце

Брижко Євгенія – учениця 9 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Цівина О.І.)

ІІ місце

Стригун Максим  – учень 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Логвиновський В.І.)

Секція – астрономія, підсекція – астрономія та астрофізика

ІІ місце

Грищенко Валентин – учень 11 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Денисенко Є.В.)

Секція – астрономія, підсекція – аерофізика та космічні дослідження

І місце

Дешева Еліна – учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник – Фесенко І.Л.) 

Відділення: економіки

Секція – економіки, підсекція – фінанси, грошовий обіг і кредит

І місце

Стеценко Максим – учень 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Гудзь Л.В.)

ІІ місце

Гавриленко Артур – учень 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник – Козлов А.В.)

ІІІ місце

Монарх Каріна – учениця 10 класу Вишняківської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  (науковий керівник – Зубаха І.Д.) 

Секція – економіки, підсекція – мікроекономіка та макроекономіка

І місце

Голобородько Юлія – учениця 11 класу Хорольської гімназія (науковий керівник – Дмитренко Л.В.)

ІІ місце

Вакуленко Алевтина  –  учениця 11 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ (науковий керівник – Стеценко М.В.)

Гашевська Маргарита – учениця 10 класу Новоаврамівської гімназії
(науковий керівник – Гавриленко С.М.)

ІІІ місце

Гапченко Ярослав – учень 11 класу Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Мірошниченко К.О. )

Зіненко Євгеній – учень 11 класу  Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Титенко М.І.)

Відділення: технічних наук

Секція – техніка, підсекція – технологічні процеси та перспективні технології

ІІ місце

Бибик Альона – учениця  Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник – Козлова А.Г.)

Відділення: Комп’ютерних наук

Секція – інформатика та обчислювальна техніка,

 підсекція – технології програмування

ІІ місце

Денисенко Сергій – учень 11 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Жолубак В.І.) 

Секція – інформатика та обчислювальна техніка, підсекція – інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

І місце

Дорошенко Андрій – учень 11 класу Петрівського навчально-виховного комплексу (науковий керівник – Швець В.І.)

Секція – інформатика та обчислювальна техніка,

підсекція – Internet-технології та web-дизайн

ІІ місце

Косяченко Анна – учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник – Масенко С.А.) 

Секція – інформатика та обчислювальна техніка,

 підсекція – комп’ютерні системи та мережі

ІІ місце

Романенко Станіслав – учень 9 класу Хильківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (Лиманець В.І.) 

Відділення: хімії та біології

Секція -  біологія, підсекція – зоологія і ботаніка

І місце

Коневський Владислав – учень 11 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Єгоркіна С.О.) 

Секція -  біологія, підсекція – біологія людини

ІІ місце

Радчишина Аліна – учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 (науковий керівник – Лихач І.М.)

Пилипенко Ірина – учениця 11 класу Петрівського навчально-виховного комплексу (науковий керівник – Гордієнко Н.С.)

ІІІ місце

Гришко Катерина – учениця 10 класу Хорольського навчально-виховного комплексу (науковий керівник – Соколова Г.Є.) 

Секція – психологія

І місце

Грибінник Крістіна – учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник – Васецька І.В.)

ІІ місце

Калашнікова Світлана – учениця 10 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Калініченко Я.О.)

Чеберяк Людмила – учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Калініченко Я.О.)

  

ІІІ місце

Кирій Єлизавета – учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Тютюнник М.Б.) 

Секція – медицина

ІІ місце

Виговська Дарія – учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ  ступенів №1 (науковий керівник – Базилевич О.В.) 

Секція – хімія

І місце

Синяговська Катерина – учениця 10 класу Хорольського навчально-виховного комплексу (науковий керівник  –  Дігтяр Н.Г.)

ІІ місце

Сивовол Таїсія – учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ  ступенів №1 (науковий керівник  –  Сурмач Н.Г.)

ІІІ місце

Бибик Інна – учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Мусієнко І.В.)

Вакуленко Юрій – учень 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Мусієнко І.В.) 

Секція – валеологія

ІІ місце

Гріневич Тетяна - учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Бова Л.В.)

Мироненко Станіслав – учень 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи  І  –  ІІІ ступенів (науковий керівник – Ярошенко Л.І.)

Устименко Наталія – учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник  Бова Л.В.) 

Відділення Екології та аграрних наук

Секція – аграрні науки, підсекція – агрономія

ІІ місце

Ганзенко Наталія – учениця 9 класу Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Ганзенко Н.В.) 

Секція – аграрні науки, підсекція – селекція і генетика

ІІ місце

Верхогляд Тетяна – учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник- Бова Л.В.)

Секція – аграрні науки, підсекція – лісознавство

                                                                                    ІІІ місце

Бойчура Андрій – учень 9 класу Трубайцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (науковий керівник – Притула В.Є)

Секція – екологія

І місце

Калашнікова Світлана – учениця 10 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Бова Л.В.)

ІІ місце

Лутченко Наталія – учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Бова Л.В.) 

Секція – охорона довкілля та раціональне природокористування

ІІ місце

Ткаченко Юлія – учениця 11 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Єгоркіна С.О.)

ІІІ місце

Новоселецька Яна – учениця 9 класу Вергунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (науковий керівник – Біріна О.М.) 

Відділення: історії

Секція – історія України

І місце

Облог Микола – учень 10 класу  Петрівського навчально-виховного комплексу (науковий керівник – Швець Л.П.)

ІІ місце

Шевчуга Тетяна – учениця 8 класу Хорольської гімназії
(науковий керівник – Рябухіна І.М.)

ІІІ місце

Березенко Катерина – учениця 10 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Семенюта Л.І.)

Тоюнда Павло – учень 11 класу Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Прядка В.П.) 

Секція  - всесвітня історія

ІІ місце

Стеценко Михайло – учень 10 класу Петракіївського навчально – виховного комплексу (науковий керівник – Давиденко Ю.В.)

ІІІ місце

Головенко  Катерина – учениця 11 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Мартиненко Н.М.) 

Секція – археологія

І місце

Плетньов Юрій – учень 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник – Козлов А.В.) 

Секція – етнологія

І місце

Олексюк Владислав – учень 10 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Олексюк О.О.)

ІІ місце

Стогній Олена – учениця 8 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Дацко Л.М.)

 

Секція – історичне краєзнавство

І місце

Магденко Юлія – учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Дзюба Н.О.)

ІІ місце

Сергієнко Вікторія – учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник Дзюба Н.О.)

ІІІ місце

Кузуб Вікторія – учениця 10 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Мартиненко Н.М.) 

Відділення Наук про Землю

Секція – географія та ландшафтознавство

І місце

Тур Марина – учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Дмитренко Л.В.)

ІІ місце

Цюра Людмила – учениця 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Красножон Г.В.)

ІІІ місце

Корна Наталія – учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 (науковий керівник – Рева В.І.) 

Секція – геологія, геохімія та мінералогія

І місце

Вакуленко Дарія – учениця 10 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Красножон Г.В.)

ІІІ місце

Гафінець Лєна – учениця 9 класу Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (науковий керівник – Сіверина О.В.)

 

Відділення Філософії та  суспільствознавства

І місце

Гавриленко Ірина – учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Рябухіна І.М.)

ІІ місце

Береза Ірина – учениця 11 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Логвиновська В.Г.)

Проскура Владислав – учень 10 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Семенюта Л.І.)

ІІІ місце

Цилюрик Ярослав – учень 9 класу Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (науковий керівник – Барило Г.Г.) 

Секція – теологія , релігієзнавство та історія релігії

 І місце

Береза Ірина – учениця 11 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Логвиновська В.Г.) 

Секція – педагогіка

ІІІ місце

Тимченко Олена – учениця 10 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Ткаченко О.Г.)

 

Секція – журналістика

ІІІ місце

Рубан Юлія – учениця 9 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Лемешко Г.І.) 

Відділення: Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція – українська  література

І місце

Мартюк Олеся – учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Манжос В.М.)

ІІ місце

Шалун Катерина – учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник – Шалун Л.О.)

ІІІ місце

Головченко Ірина – учениця 9 класу Хорольського навчально-виховного комплексу (науковий керівник – Моршна С.О.)

Кібець Таміла – учениця 9 класу Новоаврамівської гімназії (науковий керівник – Лозенко Н.О.)

Секція - світова література

І місце

Жеденко Віктор – учень 11 класу Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Жеденко Л.А.)

ІІ місце

Головченко Ірина – учениця 10 класу Хорольського навчально-виховного комплексу (науковий керівник – Рубашко Л.В.)

Кібенко Катерина – учениця 10 класу Петрівського навчально-виховного комплексу (науковий керівник – Гончаренко Л.Г.)

ІІІ місце

Барило Жанна – учениця 11 класу Новоаврамівської гімназії (науковий керівник – Павленко Н.В.)

Кулик Олеся – учениця 11 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Кулик Н.І.)

Русакова Анастасія – учениця 9 класу Новоіванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (науковий керівник – Жеденко С.П.) 

Секція – фольклористика

ІІ місце

Скороход Марина – учениця 10 класу Хорольського навчально-виховного комплексу (науковий керівник – Рябенко С.М.)

ІІІ місце

Покас Іван – учень 9 класу Грушинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (науковий керівник – Пилипенко В.О.) 

Секція – мистецтвознавства

ІІ місце

Рибчанівська Каріна – учениця 11 класу Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник  - Литвиненко Т.М.)

ІІІ місце

Івашина Наталія – учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 (науковий керівник – Северин Ю.М.) 

Секція – літературна творчість

ІІ місце

Колот Катерина – учениця 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Ткаченко О.Г.) 

Відділення: мовознавства

Секція- українська мова

І місце

Нечта Маргарита – учениця 10 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Нечта Н.А.)

ІІ місце

Бабай Владислава – учениця 9 класу Хорольської гімназії (науковий керівник – Старчик Л.М.)

Птушко Дар’я – учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 (науковий керівник – Солоха Л.М. )

ІІІ місце

Пазенко Людмила – учениця 11 класу  Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Кісельова С.І. )

Рожнова Сніжана – учениця 9 класу Петрівського навчально-виховного комплексу (науковий керівник – Жалдак Г.В. )

Секція – російська мова

ІІ місце

Сосницька Альона – учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 (науковий керівник – Ткаленко К.Г.)

Секція – англійська  мова

І місце

Стовба Олена – учениця 10 класу Хорольського навчально-виховного комплексу (науковий керівник – Кіріяченко І.І.)

ІІ місце

Вакуленко Владислава – учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник – Гнаток Л.Ю.)

ІІІ місце

Товстошкур Аделіна – учениця 11 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Удовенко Л.В.)

Всі призери конкурсу – захисту будуть відзначені грамотами відділу освіти Хорольської районної державної адміністрації. Ряд робіт Юних науковців в січні 2013 року буде направлено для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу –захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Оргкомітет районного конкурсу вдячний директору Хорольської гімназії Копайгорі Миколі Миколайовичу та його заступникам, всім членам журі, науковим керівникам за допомогу у підготовці та проведенні конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та формуванні інтелектуального потенціалу регіону. 

Висловлюємо слова вдячності батькам, які виховують творчих та талановитих дітей Хорольщини!


Під час захисту наукової роботи


Під час захисту наукової роботи

Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 456 | Додав: Angelika | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]