Визначено переможців районного етапу обласного конкурсу „Тарасовими шляхами“ - 14 Лютого 2014 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
П`ятниця, 09.12.2016, 13:35
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Лютий » 14 » Визначено переможців районного етапу обласного конкурсу „Тарасовими шляхами“
Визначено переможців районного етапу обласного конкурсу „Тарасовими шляхами“
15:08

Визначено  переможців  районного етапу  обласного

конкурсу „Тарасовими шляхами"

12  лютого 2014 року  в актовому залі  Хорольської гімназії  було проведено районний  етап обласного конкурсу  „Тарасовими шляхами" .

Метою цього заходу було вшанувати пам’ять Тараса Григоровича Шевченка,  виявити  та розкрити літературні здібності  та обдарування  підростаючого покоління, залучити  дітей до літературної творчості, збагатитися  творчою спадщиною Кобзаря.

За рішенням журі переможцями стали такі учні:

у номінації „Уривок з твору  Т.Г.Шевченка"

І місце

Гвоздік Тетяна Володимирівна, учениця 7 класу Хорольської гімназії (учитель Старчик Л.М.),

Коваленко Ксенія Романівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії (учитель Кулик Т.В.),

Петраш Каріна Вікторівна, учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 (учитель Солоха Л.М.).

Призерами конкурсу стали:

ІІ місце

Ґудзь Станіслав Сергійович, учень 6 класу Хорольської гімназії (учитель Нечта Н.А.),

Пономаренко Богдан Олегович, учень 9 класу Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (учитель Покас В.В.),

Щербань Катерина Максимівна, учениця 9 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( учитель Артеменко І.В.),

Кузів Андріана  Степанівна, учениця Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців (учитель Кривчун В.Г.),

Вакуленко Дар’я Миколаївна, учениця 11 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Ткаченко О.Г.).

ІІІ місце

Хачатрян Елеонора Альковна, учениця 6 класу Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( учитель Жеденко С.П.),

Махно Аліна Миколаївна, учениця 8 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( учитель Манжос І.В.),

Сантар Олександра Григорівна, учениця 8 класу Петракіївського навчально-виховного комплексу ( учитель Жалдак  Г.В.),

Качаненко Катерина Сергіївна, учениця 10 класу  Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( учитель Пруденко А.О.).

у номінації „Твір про Т.Г.Шевченка"

І місце

Левін Микола Русланович, учень 8 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ( учитель Ларіоненко Л.І.),

Кібенко Катерина Олександрівна, учениця 11 класу Петрівського навчально-виховного комплексу ( учитель Стеценко Н.В.).

ІІ місце

Горбань Інна Олександрівна, учениця 5 класу Хорольського навчально-виховного комплексу ( учитель Рябенко С.М.),

Горбань Інна  Романівна, учениця 6 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( учитель Герман Н.І.),

Кібець  Таміла Михайлівна та Керекелиця Лілія Юріївна, учениці 10 класу Новоаврамівської гімназії (учитель Кравченко К.П.),

Вовк Марія Романівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії ( учитель Зуб Л.К.),

Качан Марина  Сергіївна, учениця 11 класу Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( учитель Качан Т.В.).

ІІІ місце

Тузенко Діана Юріївна, учениця 7 класу Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  ( учитель Матвєєва Т.І.),

Ярош Анастасія В’ячеславівна, учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №3 ( учитель Солоха Л.М.),

Сістук Єлизавета Вікторівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії ( учитель Зуб Л.К.),

Яременчук Оксана Олександрівна, учениця 11 класу  Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( учитель Кісельова С.І.).

у номінації „Власні твори"

І місце – Мацегор Дар’я Миколаївна,  учениця 6 класу Хорольської гімназії ( учитель Бриненко Н.М.),

ІІ місце – Жолубак Галина Вікторівна, учениця 8 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( учитель Пруденко А.О.),

ІІІ місце – Мироненко Анна           Олегівна, учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( учитель Ткаченко О.Г.).

Переможці конкурсу братимуть участь в обласному етапі  конкурсу „Тарасовими шляхами", який відбудеться 27 лютого 2014 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді.

 Фото з конкурсу:










Категорія: Новини РМК | Переглядів: 345 | Додав: Adm2 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]