Результати учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій - 11 Листопада 2012 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
Четвер, 08.12.2016, 11:47
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Листопад » 11 » Результати учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій
Результати учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій
17:46
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій стали:
І місце
- Кичигіна Анастасія – 8 клас, Хорольська гімназія
- Савченко Ілля - 8 клас, Хорольська гімназія
- Бова Руслана - 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Мисак Ростислав - 9 клас, Хорольська гімназія
- Мухін Михайло - 10 клас, Хорольська гімназія
- Гвоздик Софія - 10 клас, Хорольська гімназія
- Волошин Владислав - 11 клас, Хорольська гімназія
- Дешева Еліна - 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

ІІ місце
- Крутько Аліна - 8 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Хвостенко Владислав – 8 клас Петракіївський навчально – виховний комплекс
- Труханова Анна - 9 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Маюренко Артем – 9 клас Хильківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
- Домненко Антон - 10 клас, Новоаврамівська гімназія
- Косяченко Анна - 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Притула Максим – 11 клас Ялосовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Головенко Катерина - 11 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце
- Єнтальцева Аліна – 8 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Вакуленко Юрій – 8 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Романенко Станіслав – 9 клас Хильківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
- Махиня Сергій – 10 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
- Береза Євгенія – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
- Комаров Володимир – 11 клас Петракіївський навчально-виховний комплекс
- Нашкіна Катерина – 11 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Категорія: Новини РМК | Переглядів: 468 | Додав: Lena | Рейтинг: 5.0/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]