Про представлення до нагородження випускників11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району Золотими та Срібними медалями в 201 - 27 Травня 2011 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
П`ятниця, 02.12.2016, 21:46
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Травень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Травень » 27 » Про представлення до нагородження випускників11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району Золотими та Срібними медалями в 201
Про представлення до нагородження випускників11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району Золотими та Срібними медалями в 201
08:28

Відповідно до п.2.3 Положення про золоту медаль „За високі досягнення у навчанні” та срібну медаль „За досягнення у навчанні”, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12.2000 №584 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.12.2000 за №924/5145, наказу Міністерства освіти і науки України від 17.03.2008 №186 „Про внесення змін до Положення про золоту медаль „За високі досягнення у навчанні” та срібну медаль „За досягнення у навчанні” рішення про представлення випускників загальноосвітніх навчальних закладів району до нагородження Золотими і Срібними медалями прийняті на спільних засіданнях педагогічних рад та рад навчальних закладів.

Розглянувши матеріали, представлені загальноосвітніми навчальними закладами

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Погодити рішення спільних педагогічних рад та рад загальноосвітніх навчальних закладів про представлення до нагородження золотою медаллю „За високі досягнення у навчанні" таких випускників 11 класів:

Бондаренко Тетяна Станіславівна (Хорольська гімназія);

Ващенко Валерія Вячеславівна (Хорольська гімназія);

Дворнікова Яна Сергіївна (Хорольська гімназія);

Кобильченко Олександра Владиславівна (Хорольська гімназія);

Ковальчук  Анна Сергіївна (Хорольська гімназія);

Новоселецька Євгенія Анатоліївна (Хорольська гімназія);

Одинець Валерія Володимирівна (Хорольська гімназія);

Бойко Аліна Олександрівна (Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

Рубель Анастасія Сергіївна (Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

Довганинець Тетяна Іванівна (Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

Пожар Марина Федорівна (Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

Черненко Артем Олександрович (Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

Гавриленко Ярослава Сергіївна (Новоаврамівська гімназія);

Шкарупа Юрій Анатолійович (Новоаврамівська гімназія);

Кібець Марина Михайлівна (Новоаврамівська гімназія);

Катрич Тетяна Віталіївна (Новоаврамівська гімназія);

Покас Вікторія Миколаївна (Новоаврамівська гімназія);

Погоріла Людмила Василівна (Петрівський навчально-виховний комплекс);

Романенко Ірина Олександрівна (Петрівський навчально-виховний комплекс);

Юськова Марина Сергіївн (Петрівський навчально-виховний комплекс);

Масляна Анастасія Андріївна (Староаврамівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

Іващенко Ірина Іванівна (Староаврамівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

Писанець Ярослава Володимирівна (Трубайцівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів);

Бєй Вікторія Станіславівна (Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

Галата Оксана Станіславівна (Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

Кузуб Анжела Михайлівна (Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

Савицька Маргарита Валеріївна (Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

 

2. Погодити рішення спільних педагогічних рад та рад загальноосвітніх навчальних закладів про представлення до нагородження срібною медаллю „За досягнення у навчанні" таких випускників 11 класів:

Похвала Віталій Олексійович, Березняківська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів;

Йовенко Оксана Сергіївна, Новоаврамівська гімназія;

Гайдар Ігор Романович, Староаврамівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів;

Мельніченко Дарина Андріївна, Староаврамівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів

Рубан Наталію Валеріївну, Шишаківська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів.

 

3. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

3.1. Підготувати управлінське рішення про нагородження вказаних у п.1 і п.2 цього наказу випускників 11-класів Золотими і Срібними медалями.

3.2. Вручити нагороди на урочистих зборах, присвячених випуску учнів 11-х класів 2010-2011 навчального року.

 

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на завідуючу районним методичним кабінетом Глущенко Л.А.

 

 

Начальник відділу освіти

районної державної адміністрації                                               В.В.САПА

 

Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 913 | Додав: Adm2 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]