Відповідно до п.2.3 Положення
про золоту медаль „За високі досягнення у навчанні” та срібну медаль „За
досягнення у навчанні”, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки
України від 13.12.2000 №584 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
19.12.2000 за №924/5145, наказу Міністерства освіти і науки України від
17.03.2008 №186 „Про внесення змін до Положення про золоту медаль „За високі
досягнення у навчанні” та срібну медаль „За досягнення у навчанні” рішення про
представлення випускників загальноосвітніх навчальних закладів району до нагородження
Золотими і Срібними медалями прийняті на спільних засіданнях педагогічних рад
та рад навчальних закладів.
Розглянувши матеріали,
представлені загальноосвітніми навчальними закладами
НАКАЗУЮ:
1. Погодити рішення
спільних педагогічних рад та рад загальноосвітніх навчальних закладів про представлення
до нагородження золотою медаллю „За високі досягнення у навчанні" таких
випускників 11 класів:
Бондаренко Тетяна Станіславівна (Хорольська гімназія);
Ващенко Валерія Вячеславівна (Хорольська гімназія);
Дворнікова Яна Сергіївна (Хорольська гімназія);
Кобильченко Олександра Владиславівна (Хорольська гімназія);
Ковальчук
Анна
Сергіївна (Хорольська
гімназія);
Новоселецька Євгенія Анатоліївна (Хорольська гімназія);
Одинець Валерія Володимирівна (Хорольська гімназія);
Бойко Аліна Олександрівна
(Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Рубель Анастасія
Сергіївна (Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Довганинець Тетяна
Іванівна (Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Пожар Марина Федорівна (Мусіївська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Черненко Артем Олександрович (Мусіївська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Гавриленко Ярослава
Сергіївна (Новоаврамівська гімназія);
Шкарупа Юрій
Анатолійович (Новоаврамівська гімназія);
Кібець Марина Михайлівна
(Новоаврамівська гімназія);
Катрич Тетяна Віталіївна
(Новоаврамівська гімназія);
Покас Вікторія Миколаївна
(Новоаврамівська гімназія);
Погоріла Людмила
Василівна (Петрівський навчально-виховний комплекс);
Романенко Ірина Олександрівна (Петрівський навчально-виховний комплекс);
Юськова Марина Сергіївн (Петрівський навчально-виховний комплекс);
Масляна Анастасія
Андріївна (Староаврамівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Іващенко Ірина Іванівна (Староаврамівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Писанець Ярослава
Володимирівна (Трубайцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Бєй Вікторія
Станіславівна (Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Галата Оксана
Станіславівна (Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Кузуб Анжела Михайлівна (Штомпелівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Савицька Маргарита
Валеріївна (Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).
2. Погодити рішення
спільних педагогічних рад та рад загальноосвітніх навчальних закладів про представлення
до нагородження срібною медаллю „За досягнення у навчанні" таких випускників 11
класів:
Похвала Віталій
Олексійович, Березняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
Йовенко Оксана Сергіївна,
Новоаврамівська гімназія;
Гайдар Ігор Романович,
Староаврамівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів;
Мельніченко Дарина Андріївна, Староаврамівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Рубан Наталію Валеріївну,
Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ
ступенів.
3. Директорам
загальноосвітніх навчальних закладів:
3.1. Підготувати
управлінське рішення про нагородження вказаних у п.1 і п.2 цього наказу випускників
11-класів Золотими і Срібними медалями.
3.2. Вручити нагороди на
урочистих зборах, присвячених випуску учнів 11-х класів 2010-2011 навчального
року.
4.
Контроль за виконанням цього наказу покласти на завідуючу районним методичним
кабінетом Глущенко Л.А.
Начальник відділу освіти
районної державної
адміністрації
В.В.САПА
|