Підсумки районного етапу конкурсу „Об’єднаймося ж, брати мої!“ - 28 Січня 2014 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
Четвер, 08.12.2016, 02:08
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Січень » 28 » Підсумки районного етапу конкурсу „Об’єднаймося ж, брати мої!“
Підсумки районного етапу конкурсу „Об’єднаймося ж, брати мої!“
18:26

Підсумки районного етапу конкурсу „Об’єднаймося ж, брати мої!"

На виконання наказу відділу  освіти, молоді та спорту Хорольської РДА № 344  від 30.12.2013 було проведено районний етап конкурсу „Об’єднаймося ж, брати мої!" Конкурс проходив за двома номінаціями „Література" та „Історія України і державотворення ".

 У номінації „Література"  на конкурс подано 8 поетичних, 16 прозових творів та 1 науково - дослідницьку роботу. У номінації „Історія України і державотворення" на конкурс подано 7 учнівських робіт.

Оригінальністю вирізнялися роботи учнів Хорольської гімназії, Новоаврамівської гімназії, Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. По дві та більше конкурсних робіт було представлено на конкурс школярами Хорольської гімназії, Хорольського навчально-виховного комплексу, Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Петрівського НВК, Петракіївського НВК, Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. За підсумками  роботи журі переможцями стали

у номінації „Література":

І місце – Бриненко Михайло Олегович, учень 5 класу Хорольської гімназії ( учитель Бриненко Н.М.),

Павленко Софія  Сергіївна, учениця  9 класу Новоаврамівської гімназії (учитель Кравченко К.В.);

ІІ місце – Ярош Анастасія Романівна, учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 (учитель Северин Ю.М.),

Калашнікова Світлана Романівна, учениця 11 класу Хорольської гімназії (учитель Манжос В.М.),

Кузуб Вікторія Вікторівна, учениця 11 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Пруденко А.О.) ;

ІІІ місце – Бабай Владислава Юріївна, учениця 10-А класу Хорольської гімназії (учитель Старчик Л.М.),

Скороход Марина Володимирівна, учениця 11 класу Хорольського навчально-виховного комплексу (учитель Рябенко С.М.),

Пазенко Ірина Миколаївна, учениця  9 класу  Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (учитель Немятченко Т.І.);

у номінації „Історія України і державотворення":

І місце – Мироненко Анна Олегівна, учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( учитель Логвиновська В.Г.),

ІІ місце – Коробова Альона Олександрівна, учениця  10 класу Петрівського навчально-виховного комплексу (учитель Швець Л.П.);

ІІІ місце – Герасименко Вікторія Володимирівна, учениця  10 класу Петракіївського навчально-виховного комплексу (учитель Мусієнко Ю.Я.),

Литвиненко Каріна Юріївна, учениця 10 класу Петракіївського навчально-виховного комплексу (учитель Загрива Л.М.).

 

Вітаємо переможців!!!

Категорія: Новини РМК | Переглядів: 369 | Додав: Adm2 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]