Олімпіада з математики 2013 - 3 Листопада 2013 - Відділ освіти Хорольської рай-держ адміністрації
Четвер, 08.12.2016, 02:10
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Листопад » 3 » Олімпіада з математики 2013
Олімпіада з математики 2013
15:37
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з математики стали:
І місце
Романов Дмитро -6 клас, Новоаврамівська гімназія
Шевченко Олександр - 7 клас, Хорольська гімназія
Вернигора Артем – 8 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кичигіна Анастасія - 9 клас, Хорольська гімназія
Луцай Ярослав - 10 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Мухін Михайло - 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
Ільїних Анастасія - 6 клас, Хорольська гімназія
Гридін Дарія - 6 клас, Петракіївський навчально-виховний комплекс
Романенко Артем - 7 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Миколенко Юлія - 7 клас, Староаврамівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Гавриленко Катерина - 8 клас, Петракіївський навчально-виховний комплекс
Чігер Владислав - 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
Коханевич Євгеній – 10 клас Петрівський навчально-виховний комплекс
Береза Євгенія - 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Чех Лілія – 11 клас Хорольський навчально-виховний комплекс

ІІІ місце

Одинець Дмитро - 6 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Бутко Антон - 6 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Федорова Діана - 6 клас, Новачиська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Литвиненко Станіслав - 7 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Іващенко Вадим - 7 клас, Новоаврамівська гімназія
Ренгач Дарія -8 клас, Хорольська гімназія
Нор Світлана - 8 клас, Березняківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Пшенична Лариса - 9 клас, Новоаврамівська гімназія
Перхун Сергій - 10 клас, Хорольська гімназія
Онищенко Тамара - Хорольський Міжрегіональний Центр
Вакуленко Дарія - 11 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Семчишина Оксана - 11 клас, Хорольська гімназія

Категорія: Новини РМК | Переглядів: 895 | Додав: Lena | Рейтинг: 4.8/4 |
Всього коментарів: 2
1  
Вітаю всіх переможців, призерів та учасників олімпіади! Здоров’я, успіхів, творчих злетів вам, учителям та батькам!

2  
Так тримати!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]