П`ятниця, 22.09.2017, 18:56
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації

Меню
Новин
Загальні новини [93]
Новини освіти [194]
Новини РМК [313]
Новини психологічної служби [25]
Новини Відділу освіти [207]
Новини профспліковoї організації [5]
Форма входу
Календар новин
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Новини Відділу освіти
« 1 2 3 4 5 6 ... 20 21 »
Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з англійської мови стали:

І місце
Монарх Каріна – 11 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Тур Альона – 10 клас, Хорольська гімназія
Стогній Олена – 9 клас, Хорольська гімназія
Носач Вікторія – 8 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІ місце
Зіненко Захар – 11 клас, Хорольська гімназія
Нечта Маргарита – 11 клас, Хорольська гімназія
Бабай Владислава – 10 клас, Хорольська гімназія
Стоян Ігор – 10 клас, Хорольська гімназія
Чігер Владислав – 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
Кичигіна Анастасія – 9 клас, Хорольська гімназія
Косенко Олександр – 8 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Свічкар Ярослав – 8 клас, Хорольська гімназія

ІІІ місце
Мухін Михайло – 11 клас, Хорольська гімназія
Вакуленко Владис ... Читати далі »
Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 397 | Додав: Lena | Дата: 21.12.2013 | Коментарі (0)

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з української мови та літератури стали:

Відділення наук про Землю
Секція геологія, геохімія та мінералогія
І місце
Вакуленко Дарія – 11 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення наук про Землю
Секція гідрологія
І місце
Жабран Ілля – 11 клас, Хорольська гімназія

Відділення наук про Землю
Секція гідрологія
ІІ місце
Крутько Каріна – 10 клас, Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення історії
Секція історичне краєзнавство
І місце
Олексюк Владислав – 11 клас, Хорольська гімназія
ІІ місце
Скляренко Андрій – 11 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс
Ковальчук Марина – 11 клас, Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Відділення історії
Секція історія України
ІІ місц ... Читати далі »
Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 333 | Додав: Lena | Дата: 18.12.2013 | Коментарі (1)

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з української мови та літератури стали:

І місце
Волошин Данило – 7 клас, Новоаврамівська гімназія
Остапенко Оксана – 8 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
Олексюк Анна – 9 клас, Хорольська гімназія
Краснюк Катерина – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Стовба Олена – 11 клас Хорольський навчально-виховний комплекс

ІІ місце
Мироненко Віталіна – 7 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
Перетяка Богдан – 8 клас, Трубайцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Кичигіна Анастасія – 9 клас, Хорольська гімназія
Бабай Владислава – 10 клас, Хорольська гімназія
Нечта Маргарита – 11 клас, Хорольська гімназія
Дерев’янко Юлія - 11 клас, Новоаврамівська гімназія

ІІІ місце
Миколенко Юлія – 7 клас, Староаврамівська загальноосвітня школа І- ... Читати далі »
Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 340 | Додав: Lena | Дата: 16.12.2013 | Коментарі (0)

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту стали:

І місце
Чех Лілія – 11 клас Хорольський навчально-виховний комплекс
Олексюк Владислав – 11 клас, Хорольська гімназія
ІІ місце
Ярошенко Катерина – 11 клас, Хорольська гімназія
Юровський Владислав – 11 клас, Хорольська гімназія
Кохан Сергій – 11 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
ІІІ місце
Керекилиця Людмила – 11 клас, Вишняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сафонов Олександр – 11 клас Хорольський навчально-виховний комплекс

Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 265 | Додав: Lena | Дата: 16.12.2013

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з трудового навчання стали:

І місце
Усик Дарина – 8 клас, Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Махно Антон – 8 клас, Хильківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Олексюк Анна – 9 клас, Хорольська гімназія
Савченко Ілля – 9 клас, Хорольська гімназія
Труханова Анна – 10 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Тендора Руслан – 10 клас, Хорольська гімназія
Кузуб Вікторія – 11 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Мухін Михайло – 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
Греян Ані – 8 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Клименко Владислав – 8 клас, Хорольська гімназія
Кірій Єлизавета – 9 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Гайдур Назар – 9 клас, Новоаврамівська гімназія
Бова Руслана – 10 клас, Хор ... Читати далі »
Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 365 | Додав: Lena | Дата: 09.12.2013

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з російської мови та літератури стали:

І місце
Олексюк Анна – 9 клас, Хорольська гімназія
Краснюк Катерина – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Олексюк Владислав – 11 клас, Хорольська гімназія

ІІ місце
Павленко Аліна – 9 клас, Хорольська гімназія
Корякіна Олександра – 9 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Корна Наталія – 10 клас, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3
Шевченко Анастасія – 11 клас, Хорольський навчально-виховний комплекс

ІІІ місце
Кропивко Олег – 9 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс
Коханевич Євгеній – 10 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс
Кібенко Катерина – 11 клас, Петрівський навчально-виховний комплекс

Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 258 | Додав: Lena | Дата: 09.12.2013

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з інформатики стали:

ІІ місце
Домненко Антон – 11 клас, Новоаврамівська гімназія
Кучеренко Віталій – 10 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кірій Єлизавета – 9 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Мироненко Анна – 8 клас, Покровськобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце
Тихонов Андрій – 11 клас, Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Свириденко Євгеній – 10 клас, Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 292 | Додав: Lena | Дата: 02.12.2013 | Коментарі (3)

Акція "Зупинимо СНІД разом" зібрала небайдужих!

... Читати далі »
Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 387 | Додав: Adm2 | Дата: 02.12.2013

28 листопада 2013 року на базі Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар директорів. Тема семінару „Шляхи підвищення якості виховання школярів".

Участь у роботі семінару взяли начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Потерайло І.М., завідуюча районним методичним кабінетом Глущенко Л.А., методист РМК Рубашка С.М. та директори загальноосвітніх навчальних закладів району.

Презентувала навчальний заклад Пупченко І.О., директор Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Під час семінару присутні ознайомилися з досвідом роботи адміністрації та педагогічного колективу Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з питань організації навча ... Читати далі »

Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 280 | Додав: Angelika | Дата: 02.12.2013 | Коментарі (0)

Згідно з рішенням журі, переможцями учнівської олімпіади з німецької мови стали:

І місце
Чех Ліля – 11 клас, Хорольська гімназія
Барило Едуард – 8 клас, Грушинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

ІІ місце
Пазенко Ірина – 9 клас, Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Усик Дарина – 8 клас, Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

ІІІ місце
Хоценко Ілона – 9 клас, Грушинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Категорія: Новини Відділу освіти | Переглядів: 308 | Додав: Lena | Дата: 02.12.2013 | Коментарі (0)